Teslimat ve İade Bidirimi

Sitemizden satın alacağınız ürünlerin teslim süresi yoktur. Online olarak kullanımı söz konusudur.

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Temel kural olarak aldığınız ürünü kullanmaya başladığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün ticari vasıflarını kaybetmemiş olması gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı uzman ekiplerimizce onaylandıktan sonra ürün bedeli 1-3 hafta içerisinde kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yatırılacaktır.

Bu süreç ile ilgili sorularınızı info@acagate.com adresine iletebilirsiniz.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
Müşteri ürünü satın almadan 14 gün boyunca ücretsiz test etme hakkına sahiptir. Satın alınan ürünlerde ise kullanıcı ürünü iade etme hakkına sahiptir.

İade İşlemleri
İade edilmek istenen ürün/ hizmet öncelikle İade Departmanı tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. Ürünün tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir. Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-6 hafta arasındadır.

İptal İşlemleri
Verdiğiniz siparişinizi hafta içi saat 17:00′ e kadar, +90(342) 606 03 52 acagate.com Müşteri Hizmetlerine bağlanarak, ya da info@acagate.com e-posta adresine bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinizin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Paketinizin Kargolanması ve Teslim Politikası
Bu süreçte acagate online egitim platformu verdiği hizmeti kullanım şartları maddeleri ihlalinde durdurma hakkına sahiptir. Durdurulan veya fesh edilen hizmetin geri iadesi veya ödemesi mümkün değildir.