Ürün Detayları

Online Egitim

Online Döküman Paylaşımı Modülü

Ders sırasında yetkilendirme yaparak güvenli bir şekilde dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Online olarak yüklemiş olduğunuz pdf, video, vb. dökümanlar üzerinden eğitiminizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Uzaktan eğitim yazılımı

Eğitim Platformu Oluşturma Modülü

Video veya online ders anlatılırken ekrana istediğiniz saniye de soruyu yansıtıp öğrencilerinizin cevaplamasını isteyerek dersinizi dinamik hale getirebilirsiniz. Eğitim içeriği eklerken ister canlı ders, ister video sunumu, ister powerpoint sunumu isterse döküman ekleyerekte eğitim verebilirsiniz, bu sayede üniteli veya ünitesiz eğitim izletebilirsiniz. Öğrencilere verdiğiniz ödevlerin takibi için ise vermiş olduğunuz tarih aralığında istenen ödevlerin öğrenciler tarafından girilip girilmediğini ve notlarını takip edebilirsiniz.

Webinar yazılımı

Web Semineri Modülü

Web semineri, çevirimiçi yürütülen yer ve zamandan bağımsız, canlı veya önceden kaydı yapılmış sanal bir toplantı veya seminer tekniğidir. Konuşmacı ve katılımcılar arasında sesli ve görsel iletişim içeren bir eğitim veya öğretim durumudur.

online eğitim programları

Canlı Eğitim Hazırlama Modülü

Canlı eğitimler verebilir, canlı yayın özelliği bulunan sosyal medyalardan yayın yapabilme, youtube, instagram vb.

degerlendirme formu

Eğitmen Değerlendirme Modülü

Ders yapan öğretmenlerimizi ders yaparken kaç cümle kurdu, mutlu muydu, dersi nasıl anlattı gibi değerleme ölçeklendirme yapılabilirsiniz.

Acagate Online eğitim platformu

Güvenlik Modülü

Akademik Kapı Online Eğitim Platfomu (Acagate) uçtan uca şifreleme yöntemi ile güvenlikli uzaktan eğitim imkanı sunar. Sınava girecek kişi kendi bilgisayar kamerası ve cep telefon kamerası ile 360 derece güvenlik çemberi oluşturdukdan sonra gözetmen aracılığı ile sınav olur.